Skip to content

ترامپ بار دیگر شبکه سی‌ان‌ان را «رسانه‌ای جعلی» خواند

1 ماه ago

16 words

ترامپ بار دیگر شبکه سی ان ان را «رسانه‌ای جعلی» توصیف کردبه گزارش مرکز مطالعات آمریکا به نقل از گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی واشنگتن اگزمینر، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حاشیه اجلاس هفت ضمن پاسخگویی به پرسش های خبرنگاران، بار دیگر به شبکه سی‌ان‌ان حمله کرد و آن را رسانه ای جعلی  و فاجعه بار توصیف کرد.

خبرنگار سی ان ان در حاشیه اجلاس هفت که روز گذشته در کانادا برگزار شده بود، از ترامپ پرسید: «در حال حاضر، احساس متفاوت و در حال رشدی در متحدان نزدیک آمریکا ایجاد شده است. آنها از آمریکا ناامید و عصبانی هستند و علت آن [سیاست های] واشنگتن برای مذاکره دوستانه با کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی در سنگاپور است. آیا شما هم چنین احساسی دارید؟ آیا سیاست آمریکا با متحدانش تغییر کرده است؟»

ترامپ در همین حال از خبرنگار پرسید از کدام خبرگزاری است و زمانی که خبرنگار اعلام کرد برای شبکه سی ان ان کار می کند، در پاسخ به سوال او گفت: «رسانه ای جعلی با اخبار فاجعه بار».

ترامپ در ادامه گفت: می توانم بگویم از آنجا که شما از سی ان ان هستید نظری [درباره سوال] ندارم. فقط کنجکاو بودم از کدام خبرگزاری هستید که متوجه شدم از سی ان ان هستید.

دونالد ترامپ بار‌ها شبکه سی ان ان را دروغگو خوانده و آن را به انتشار اخبار جعلی متهم کرده است. او چندی پیش در صفحه توئیتر خود نوشت: «ان بی سی نیوز دوباره اشتباه کرده است! آن‌ها به منابعی استناد می‌کنند که همیشه اشتباه است. مشکل اینجاست که مانند بسیاری از دیگر رسانه‌ها، این منابع احتمالاً وجود ندارد و ساختگی است! ان بی سی که قبلاً با برنامه تلویزیونی کارآموز میزبان من بود، اکنون به اندازه اخبار جعلی سی ان ان، بد شده و این مایه تأسف است!»

ترامپ مدعی است برخی از رسانه‌های آمریکا از جمله شبکه سی ان ان حقایق را به صورت وارونه منتشر می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *