Skip to content

روزنامه نگار آمریکایی: اظهارات موهن ترامپ، بخشی از الگوی رفتاری اوست

6 ماه ago

18 words

روزنامه نگار آمریکایی: اظهارات موهن ترامپ، بخشی از الگوی رفتاری اوستبه گزارش مرکز مطالعات آمریکا به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان؛ بن جیکوبز روزنامه نگار آمریکایی تصریح کرد اظهارات موهن ترامپ علیه سیاهپوستان، بخشی از الگوی رفتاری اوست.

این گزارشگر روزنامه گاردین در گفت و گو با این شبکه از واشنگتن درباره اظهارات ترامپ علیه سیاهپوستان گفت: «دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر سخنان جنجال آفرین بیان کرد. بیان چنین سخنانی به صورت مکرر ادامه دارد.

این سخنان ترامپ سبب می‌شود کار او برای تعامل با طرفدارانش در سنا و مجلس نمایندگان هم در حوزه‌هایی همانند مهاجرت دشوارتر شود. در گذشته نیز رئیس جمهور ترامپ سخنانی از این نوع بیان کرده است.

این سخنان بخشی از الگوی رفتاری ترامپ است. او سخنان اشتباه بیان کرده است. این سخنان سبب تضعیف سیاست‌های آمریکا شده است.

او چندی پیش پیامی توئیتری منتشر کرد که نزدیک بود کل طرحی را از هم بپاشد که دولت او از آن حمایت می‌کرد. بی تردید، این سخنان سبب سخت‌تر شدن کار‌ها می‌شود و فضا را پرچالش‌تر می‌کند. اما باید مدنظر داشت که ترامپ از روز اول حضورش در صحنه گفت: مکزیکی‌ها آدمکش و جنایتکار هستند. این سخنان ترامپ غیرعادی نیست، اما سبب می‌شود کار‌ها بسیار دشوارتر شود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *