Skip to content

وزیر خارجه هلند: بهترین گزینه برای محافظت از شرکت‌های اروپایی در برابر تبعات خروج آمریکا از برجام، دریافت معافیت تحریمی است

3 ماه ago

6 words

بهترین گزینه برای محافظت از شرکت‌های اروپایی در برابر تبعات خروج آمریکا از برجام، دریافت معافیت تحریمی استبه گزارش مرکز مطالعات آمریکا به نقل از گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از دیلی جورنال، استف بلاک، وزیر امور خارجه هلند، امروز پیش از سفر به واشنگتن، اعلام کرد در گفتگو با مقامات دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، برای محافظت از شرکت‌های هلندی و اروپایی از پیامدهای خروج واشنگتن از برجام، تلاش خواهد کرد.

بلاک که با خبرنگاران گفتگو می کرد، افزود بهترین گزینه برای شرکت‌های هلندی و اروپایی که با ایران مبادلات تجاری دارند، دریافت معافیت تحریمی از آمریکاست.

وزیر خارجه هلند قرار است در سفرش به واشنگتن با مایک پمپئو، همتای آمریکایی‌اش و همچنین جان بولتون، مشاور امنیت ملی ترامپ، دیدار و گفتگو کند.

بلاک همچنین خاطرنشان کرد هلند نخستین کشوری بود که بیش از 200 سال پیش، آمریکا را به عنوان کشوری مستقل به رسمیت شناخت. وی افزود این کشور سرمایه‌گذاری‌های زیادی در آمریکا کرده و با ایجاد صدها هزار شغل در توسعه اقتصادی واشنگتن نقش مهمی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *