Skip to content

پل رایان اظهارات ترامپ را تاسف بار و بی فایده توصیف کرد

6 ماه ago

21 words

پل رایان اظهارات ترامپ را تاسف بار و بی فایده توصیف کردبه گزارش مرکز مطالعات آمریکا به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از پایگاه اینترنتی پولتیکو؛ پل رایان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اظهارات اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا درباره کشور‌های آفریقایی را تاسف بار و بی فایده توصیف کرد.

پل رایان گفت: «اولین چیزی که به ذهن من رسید تاسف بار و بی فایده بود. با این حال می‌دانید من به چه فکر می‌کنم. به خانواده خودم فکر می‌کنم.» وی بیان می‌کند که خانواده وی، مهاجرانی از ایرلند بودند که به آمریکا آمدند.

رایان گفت: «داستان زیبای آمریکا همین است. امروز هم همین ماجرا را داریم. این چیزی بود که دیروز روی داد و باعث شد این کشور استثنائی و منحصر به فرد باشد. به نظر من باید از این دست مسائل استقبال کنیم زیرا نقطه قوت ماست حتی اگر کسی از هائیتی آمده باشد.»

وی تصریح کرد: «ما دوستان فوق العاده‌ای از آفریقا داریم که پزشک و شهروندانی فوق العاده هستند و فکر می‌کنم اهمیت دارد از دست مسائل استقبال کنیم.

رایان همواره سعی کرده است در خصوص اظهارات آتشین ترامپ، جانب ادب را رعایت کند. اظهاراتی که وی مطرح کرده است، در مقایسه با واکنشی که به اظهارات ترامپ در طول مبارزات انتخاباتی دو هزار و شانزده در حمله به قاضی فدرال کره بود به مراتب نرم‌تر بود.

رایان اضافه کرد: «طرح این ادعا که فردی به خاطر نژادی که دارد نمی‌تواند شغلی خاص را داشته باشد براساس تعریف کتابی، اظهاراتی نژادپرستانه به شمار می‌آید.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *